O mne

illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations illustrations

Vitajte na mojej stránke! Som webový vývojár so zameraním na moderné technológie a trendy v oblasti webdesignu.

Už počas môjho štúdia som si uvedomil, že moja vášeň pre počítače a technológie mi umožní nájsť si cestu k zaujímavej kariére v oblasti IT. Po získaní prvých skúseností som sa rozhodol venovať sa vývoju webových stránok, pretože vidím v tom potenciál a nekonečné možnosti pre kreativitu.

V súčasnosti sa zameriavam na vývoj moderných a funkčných webových stránok pre klientov z rôznych oblastí. Moje schopnosti a skúsenosti mi umožňujú vytvárať webstránky s atraktívnym dizajnom, ktoré majú jednoduché ovládanie a sú optimalizované pre rôzne zariadenia.

V mojej práci kladem veľký dôraz na kvalitu a spoluprácu s klientom, aby sme spoločne dosiahli ciele, ktoré si stanovil. Snažím sa pochopiť potreby klienta a vytvoriť pre neho stránky, ktoré budú efektívne a budú pomáhať s rastom jeho biznisu.

Ak máte záujem o vytvorenie novej webovej stránky, aktualizáciu existujúcej alebo ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať. Som pripravený pomôcť vám s vašimi potrebami v oblasti webového vývoja.

Juraj Maťaše
signature

Juraj Maťaše

Ako pracujem

icon

Plánovanie

Základom dobrej spolupráce je plánovanie a komunikácia. V tejto fáze si vypočujem vaše požiadavky a dohodneme sa na rozsahu odovzdanej práce.

icon

Stavba webu

Držím sa dohodnutého plánu a podla neho staviam váš nový web. Priebežne vám posielam výsledky a riešime spolu detaily, ktoré sa nedali naplánovať.

icon

Odovzdanie

Keď je web hotový a ste so všetkým spokojný, tak ho nasadzujem na vašu doménu. Ďalšia spolupráca na udržiavaní vášho webu fit je samozrejmosť.

Moji klienti

client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo client-logo